Świece i woski zamknięte w prostych, szklanych opakowaniach to bardzo popularny gadżet, który często możemy spotkać na Instagramie, czy portalach społecznościowych. Te zapachy są polecane przez wielu celebrytów czy blogerów. Już sama historia powstanie Yankee Candle chwyta za serce. Skąd tak ogromna popularność świec Yankee Candle? Dlaczego świeczki Yankee Candle wzbudzają ogólny zachwyt?

Mały chłopiec i jego prezent dla mamy

Pomysłodawcą tego rodzaju świeczek był nastolatek, który bardzo chciał sprawić swojej mamie przyjemność z okazji świąt Bożego Narodzenia w 1969 roku. Jednak z braku funduszy był zmuszony do improwizacji. Wpadł na pomysł wykorzystania swoich kredek jako materiału do produkcji świecy. Jako knot wykorzystał inny, z rozpuszczonej przez siebie świecy. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania chłopaka, jak i jego mamy, która chwaliła się swoim prezentem. Świeca wykonana przez chłopca budziła entuzjazm, każdej osoby, która ją oglądała, każdy chciał taką mieć, stąd narodził się pomysł produkcji świec w szkle. Chłopak zachęcony miłymi słowami projektował kolejne świece, w końcu z pomocą swojego taty, rozpoczął działalność swojego pierwszego sklepiku, który przez lata nieustannie się rozwija.

Świeca zapachowa Yankee Candle współcześnie

Współcześnie firma produkująca świece zapachowe Yankee Calndle może pochwalić się 600 sklepami firmowymi oraz 35 000 sprzedawców sprzedaży na całym świecie. Jednym z nich jest  https://www.goodies.pl/. Ze względu na swoją ogromną popularność i entuzjazm klientów, do coraz to nowych aromatów świeca zapachowa Yankee Candle znajduje coraz większą rzeszę zwolenników. Wśród naprawdę wielu zapachów tego producenta, każdy nawet najbardziej wybredny klient odnajdzie aromat idealny dla siebie.

Prezent na każdą okazję? Świece zapachowe Yankee Candle!

Bez względu na to, czy szukamy podarunku z okazji imienin, urodzin, świąt, czy wprowadzenia się do nowego lokum, świeca zapachowa Yankee Candle zawsze będzie idealnym prezentem. Dzięki swojej uniwersalności możemy podarować ją młodym i starszym, u każdego wzbudzą entuzjazm. Różne rozmiary świec pozwalają na próbowanie nowych zapachów, a wysoka jakość surowców, z których są wykonane produkty Yankee Candle umożliwia bardzo długie utrzymywanie się aromatów w pomieszczeniu.

Świece zapachowe Yankee Calndle poprawiają nastrój, uspakajają i pozwalają się odprężyć, po ciężkim dniu. Nic innego nie wprowadzi tak miłego i romantycznego nastroju jak światło świec. Sklep Goodies oferuje ogromny wybór produkót marki Yankee Candle.